Buty narciarskie Lange idealne dla wymagających narciarzy

Buty narciarskie Lange potrafią zapewnić każdemu narciarzowi niesamowity komfort oraz doskonałą efektywność na stoku. Po obuwie tej marki sięgają najlepsi narciarze, którzy regularnie startują w Pucharze Świata i odnoszą mnóstwo zwycięstw.

Lange – marka z długoletnia tradycją

Twórcą tej firmy był pochodzący z USA Robert „Bob” Lange. Jako młody student zaczął interesować się jazdą na nartach, https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Buty_Buty-Lange-486.html ale nie zadowalał go ówcześnie oferowany sprzęt. Wówczas to podjął decyzję o ulepszeniu własnych butów poprzez wprowadzenie dodatkowych usztywnień. Po wielu latach prób, w 1962 roku wydał na rynek pierwsze plastikowe buty narciarskie pod szyldem „Lange”. Składały się one z dwóch części, wiązanych sznurowadłami.

Kilka lat później Robert Lange wprowadził na rynek buty narciarskie wykonane ze znacznie lepszego tworzywa oraz z metalowymi klamrami. Zawodnicy korzystający z tych butów zaczęli donosić na mistrzostwach świata oraz igrzyskach ogromne sukcesy, a buty tego producenta zaczęły się cieszyć coraz większą popularnością.

Dla kogo dedykowane jest obuwie narciarskie marki Lange?

Dziś obuwie tej marki jest znane i cenione niemalże na całym świecie. Po te niezawodne oraz komfortowe podczas noszenia buty sięgają przede wszystkim ci narciarze, którzy cenią sobie doskonałą jakość wykonania oraz elegancki design.

W ofercie wielu sklepów z wyposażeniem sportowym, zarówno stacjonarnych jak i internetowych znajdują się kolekcje dedykowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

W produkcji tego obuwia wykorzystane są nowoczesne technologie oraz wysokiej jakości materiały, dzięki czemu potrafią one służyć niezawodnie przez długi czas.

Buty Lange to bez wątpienia klasa i dobra jakość sama w sobie. Potrafią one doskonale kontrolować narty i sprawiać, ze jazda jest zawsze bardzo przyjemna.