Ubrania marki Peak Performance

Peak Performance jest to marka stworzona przez pasjonatów narciarstwa, którzy postawili sobie za cel stworzenie odzieży, która idealnie sprawdzi się podczas sportowych aktywności w górskich warunkach zimą. Byli oni narciarzami alpejskimi. Chcieli połączyć wyjątkowy design oraz funkcjonalność.

Oba te cele udało się zrealizować za pomocą doświadczenia jakie posiadali oraz ogromnej wiedzy i pasji do narciarstwa. Doskonale znali potrzeby narciarzy, więc mogli zaprojektować idealną odzież dla nich. Produkty ich marki charakteryzują się ważnymi parametrami, które są oczekiwane przez narciarzy i miłośników górskich wypraw.

A są to:

  • bezpieczeństwo – stosowanie technologii w produkcji tkanin, które pozwala osiągnąć komfort nawet w ekstremalnych warunkach
  • elegancja – jeden z twórców jest projektantem, więc produkty Peak Performance charakteryzują się unikalnym designem, który możne się sprawdzić nie tylko na górskich szlakach ale również na codzień, w mieście
  • funkcjonalność – jedna z ważniejszych cech ubrań. Marka stawia na funkcjonalne kroje, bogate w ściągacze, kieszenie, zamki i kaptury. Mają one ułatwić aktywność w ekstremalnych, ciężkich warunkach. Są one wodoodporne. 

Produkty marki Peak Performance to nie tylko kurtki ale również bielizna termoochronna, która oferuje komfort oraz wentylację. Marka oferuje odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Bluzy mogą służyć jako kolejna warstwa pod kurtkę, a koszulki i szorty są idealne na treningi latem. W ofercie znajdują się również kamizelki, które świetnie się sprawdzą podczas aktywności wiosną lub latem. 

Peak Performance – odzież dostępna na DobreNarty.pl