Narty Stockli idealne dla wielu sportowców

Dziś jazda na nartach jest ulubioną aktywnością fizyczną wielu osób, nie tylko mężczyzn lecz także kobiet i dzieci. Aby zimowe szaleństwa na śniegu przynosiły niesamowitą frajdę oraz zawsze były dobrą zabawą warto wyposażyć się w dobre narty.

Narty Stockli tworzone z wielką pasją i doświadczeniem

Dziś narty tej marki są znane i cenione niemalże na całym świecie. I nic w tym dziwnego, gdyż są one tworzone z wielką pasją oraz oddaniem. Narty te są produkowane przede wszystkim z myślą o tych narciarzach, którzy nade wszystko cenią sobie wysoką jakość, komfort oraz wygodę.

Historia firmy Stockli sięga pierwszej połowy minionego stulecia. Wówczas to, w 1935 roku Josef Stöckli rozpoczął w Wolhusen w Szwajcarii produkcję nart, w zakładzie stolarskim swoich rodziców.

Wyprodukowane narty szybko zyskały ogromną popularność i cieszą się nią nieustannie. Dziś są one produkowane w miejscowości Malters, niedaleko Lucerny.

Pasja z jaką są tworzone jest widoczna w DNA każdej ręcznie wyprodukowanej narty. Doświadczeni pracownicy tej firmy nigdy nie uznają kompromisów, jeśli chodzi o jakość, materiały oraz wykonanie. W ich pracy dbałość o wszystkie istotne szczegóły jest niezwykle ważna.


Narty dedykowane do wielu odbiorców

Wszystkie produkty tej marki posiadają mnóstwo zalet. Charakteryzują się one tym, że są niezawodne, niezwykle lekkie oraz bardzo zwrotne.
I co najważniejsze cechuje je bardzo innowacyjny design oraz atrakcyjna cena. Są one doskonałym wyborem dla wszystkich mężczyzn oraz kobiet, którzy cenią sobie wysoką jakość oraz dobrą zabawę.

Po narty marki Stockli bardzo często sięgają znani sportowcy, którzy z ich pomocą zdobywają olimpijskie medale, puchary świata oraz kryształowe kule.

Narty Stockli dostępne na stronie DobreNarty.pl.