Kaski narciarskie POC – postaw na bezpieczeństwo

Wraz z przybyciem sezonu narciarskiego wiele osób decyduje się na rozpoczęcie swej przygody lub jej kontynuację. Jednak czy każdy wie, co jest potrzebne i jaki sprzęt wybrać? Trzeba zwrócić uwagę na to, że rozpoczynając wybór sprzętu, najpierw powinniśmy zadbać o swe bezpieczeństwo, które jest bardzo ważne nie tylko w sportach uprawianych porą zimową.

Kask narciarski jest jedną z wielu opcji do poprawy naszej ochrony, jednak trzeba dodać, że jeden z najważniejszych.

Z pomocą przychodzi firma POC, która dba o użytkowników, zapewniając im najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo. Trzeba zwrócić na wytrzymałość konstrukcji oraz to jaki komfort daje produkt.

W zależności od zastosowanych technologii kask podczas uderzenia może pochłaniać wstrząsy, amortyzować lub je rozpraszać. Ponadto zastosowane w produktach technologie takie jak: In Mold, EPS Liner, Armaid BridgeReinforcements, Multi-Impact EPP Liner, ABS Shell, Pianka LD oraz regulowany system wentylacji, Double Shell Anti-Penetration System oraz Recco Avalanche Rescue System. Ogromną zaletą jest możliwość regulacji poziomu wentylacji i rozmiaru co może zwiększyć komfort użytkowania.

Przy czym użyte są do tego najwyższej jakości materiały, które dla dobra użytkowników zostały zastosowane. Uwagę trzeba zwrócić, że pochodząca ze Szwecji firma POC zadbała również o młodsze grono. W ich ofercie można znaleźć wiele modeli z różnego rodzaju zastosowanymi technologiami opakowanymi w designy, z których każdy wybierze coś specjalnego i odpowiedniego dla siebie.

Kaski narciarskie POC dostępne na stronie https://www.krakowsport.pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Kaski_Kaski-Poc-523.html